Intergalactic Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přivítání

2 posters

Goto down

Přivítání Empty Přivítání

Příspěvek  Lord_Raphael Mon Dec 14, 2009 10:45 pm

Celý prostor haly je zdoben mnoha ornamenty a leskne se zlatem, stříbrem a platinou. Okna v hale jsou vykládaná těmi nejlepšími krystaly, veškeré železné součástky jsou jen z toho nejčistšího kovu a ve fontánách tryská tritium safírové barvy. Po schodech přichází v technologicky dokonalém rouchu titánská postava s tetováním kolem očí. V ruce má hůl, na jejímž konci je tmavý kámen. Náhle kámen zazáří, halou projede telepatická vlna. Všem příchozím se náhle v mysli zformulují slova:

"Vítejte všichni příchozí, mé jméno jest Raphaelus. Pocházím z velevážené titánské exilové rodiny Orsiniů. Po několik tisíc let jsme se drželi v ústraní, avšak nyní přicházíme zpět s touhou vybudovat největší a nejprosperující říši.

Zavítal jsem do této ligy, protože její prezentace mne naprosto uchvátila. Jako dar jsem za pomoci titánských exilových technologií vytvořil toto centrum celé vlády, které se skládá z několika budov - a další budou přibývat.

Přijměte tedy tento dar a užívejte ho jen k těm nejlepším účelům."
Lord_Raphael
Lord_Raphael
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 14. 12. 09
Location : Kaitan

https://intergalacticpact.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přivítání Empty Vize

Příspěvek  Lord_Raphael Tue Dec 15, 2009 9:41 pm

Lord Raphael stojící u jedné tritiové fontány pohlédne na nově příchozí, jeho oči zazáří. Myšlenky proudí prostorem do mozků všech bytoství a stvoření Stvořitele:

"Přátelé, jako správce všech těchto budov bych byl rád, kdybyste mne obeznámili s Vaším pohledem. Já jako stvořitelská bytost nemohu než vidět všechno, co jsem stvořil, leč Vám mohou být některé budovy skryty. Proto se Vás všech táži, které budovy v tomto nádherném komplexu vidíte."
Lord_Raphael
Lord_Raphael
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 14. 12. 09
Location : Kaitan

https://intergalacticpact.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přivítání Empty Re: Přivítání

Příspěvek  dilwish Tue Dec 15, 2009 10:06 pm

Hodně egocentricky pohled na svět ale vidím templ a v něm přijímací sál, knihovnu templu, kroniku IGP, halu, zasedací sál, válečný sál, můj oblíbeny lovecky sál, budovu veziria, budovu vrchní diplomacie, budovu řizení chalifatu,a asistorium jinak hezká práce

dilwish

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 15. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Přivítání Empty Re: Přivítání

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru