Intergalactic Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaké jídlo nenávidíte?

+2
Lantean
Hawk
6 posters

Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Hawk Thu Jun 17, 2010 8:29 pm

Nikdy jsem si neoblíbil jakékoliv jídlo s houbama.

Ale horší než houby je Školní jídelna, tam vaří ty hnusy ze sáčku(bramborová kaše)...to je prostě k zblití Jaké jídlo nenávidíte? Bad
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Lantean Thu Jun 17, 2010 10:09 pm

Hawk napsal:Nikdy jsem si neoblíbil jakékoliv jídlo s houbama.

Ale horší než houby je Školní jídelna, tam vaří ty hnusy ze sáčku(bramborová kaše)...to je prostě k zblití Jaké jídlo nenávidíte? Bad
o muj boze to na vsech skolach vari jen UBO a UHO + veci ze sacku a stare brambory? xD
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Goleš Thu Jun 17, 2010 10:43 pm

Freestyler napsal:
Hawk napsal:Nikdy jsem si neoblíbil jakékoliv jídlo s houbama.

Ale horší než houby je Školní jídelna, tam vaří ty hnusy ze sáčku(bramborová kaše)...to je prostě k zblití Jaké jídlo nenávidíte? Bad
o muj boze to na vsech skolach vari jen UBO a UHO + veci ze sacku a stare brambory? xD

ale pokud je v tom neco dobryho (u mne treba ty houby...) tak snim jen to Twisted Evil
Goleš
Goleš

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 27. 02. 10
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  kralikbobo Fri Jun 18, 2010 9:03 pm

Hawk napsal:Nikdy jsem si neoblíbil jakékoliv jídlo s houbama.

Ale horší než houby je Školní jídelna, tam vaří ty hnusy ze sáčku(bramborová kaše)...to je prostě k zblití Jaké jídlo nenávidíte? Bad
cháchácháchácháchácháchá, mě nedavno odhlásily oběd protože ty blufy sem v jednom okýnku vzal a odtu sem šel hned k druhýmu a tam sem to vyhodil Laughing (časem do tohohle tematu přidám obrázek, jak podle nich vypadá čevapčiči s bramborem a oblohou,prostě pytel sraček...(čevapčiči je dobrý ale cokoli ze ŠJ se mění na nehorázný blufy, kvůli ŠJ už 5-tej rok nejím polívky...)) a náhodou s bramborovou kaší je strašná prdel, my dostáváme tu kašu tak tvrdou, že si z toho děláme kostky a hrajeme kostky lol!

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  wwrrmm Fri Jun 18, 2010 11:40 pm

Já nevim no, pocházím z čistě proletářských poměrů, takže v tomhle jsem nikdy nebyl zvyklej si vybírat. Jediný, co mě tak ve školní jídelně sralo byly buchtičky se šódó nebo jak, ale jinak jsem to neřešil. V tomhle nejsem nijak rozmazlenej. Ale teda co jsem poslední dobou fakt nestrávil byly kuřecí lunch meat TESCO za 15,- v konzervě pale pale Tohle si nekupujte ani za největší krize.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Hawk Sat Jun 19, 2010 12:10 am

wwrrmm napsal:Já nevim no, pocházím z čistě proletářských poměrů, takže v tomhle jsem nikdy nebyl zvyklej si vybírat. Jediný, co mě tak ve školní jídelně sralo byly buchtičky se šódó nebo jak, ale jinak jsem to neřešil. V tomhle nejsem nijak rozmazlenej. Ale teda co jsem poslední dobou fakt nestrávil byly kuřecí lunch meat TESCO za 15,- v konzervě pale pale Tohle si nekupujte ani za největší krize.

Very Happy Very Happy Tak to si asi koupim, to vyzkoušim jaké to je Very Happy
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  wwrrmm Sat Jun 19, 2010 2:03 am

Ty vole v tý konzervě je tak 0,00001% kuřete. Smrdí a chutná to jak žrádlo pro psy a když to zkusíš osmažit tak to začne konečně trochu vonět, ale zas jak kdybys smažil paštiku nebo já nevim co Very Happy

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Sumavos Sat Jun 19, 2010 1:00 pm

Jojo, tyhle konzervy se vyplatí kupovat jenom od číňanů...sice v tom asi taky nebude zrovna to zviřátko, který by sis představoval, ale aspoň se to dá sníst Laughing
Ale teda nechápu, jak všichni nadávaj na školní jídelny. (Pravda, já ve škole cca od 16 nejedl, protože jsem prachy na obědy utrácel za cigára...ale co si pamatuju, tak jsem nikdy nebyl tak rozmazlenej, abych nesnědl, co mi dali.)
Když si vezmu, že nám na táborech vařej ženský, který jsou normálně ve školních jídelnách, tak si dovedu představit, jak to funguje. Děcka maj blbý kecy (protože musí, je to póza...nemůžou říct, že jim to chutná, to by byli málo drsní...resp. abych jim nekřivdil, tohle dělaj hlavně kluci, holky jsou většinou v pohodě), nám vedoucím to normálně chutná, kolikrát si přidáváme a ještě večer se chodíme ptát, jestli nezbylo trochu leča od oběda (lečo normálně nemusim) Very Happy Prostě ty kuchařky maj tak malej rozpočet, že musej doslova uplést z hovna bič. A kdo jim nadává, by si podle mě zasloužil na tlamu Wink

Sumavos

Poèet pøíspìvkù : 218
Join date : 15. 12. 09
Age : 36

https://www.facebook.com/jaroslav.hais

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Hawk Sat Jun 19, 2010 1:52 pm

wwrrmm: Hele tak asi dám teda na tebe.... Very Happy
Jak to popisuješ, tak to fakt musí být pěkný hnus Very Happy
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 19, 2010 2:13 pm

Sumavos napsal:Jojo, tyhle konzervy se vyplatí kupovat jenom od číňanů...sice v tom asi taky nebude zrovna to zviřátko, který by sis představoval, ale aspoň se to dá sníst Laughing
Ale teda nechápu, jak všichni nadávaj na školní jídelny. (Pravda, já ve škole cca od 16 nejedl, protože jsem prachy na obědy utrácel za cigára...ale co si pamatuju, tak jsem nikdy nebyl tak rozmazlenej, abych nesnědl, co mi dali.)
Když si vezmu, že nám na táborech vařej ženský, který jsou normálně ve školních jídelnách, tak si dovedu představit, jak to funguje. Děcka maj blbý kecy (protože musí, je to póza...nemůžou říct, že jim to chutná, to by byli málo drsní...resp. abych jim nekřivdil, tohle dělaj hlavně kluci, holky jsou většinou v pohodě), nám vedoucím to normálně chutná, kolikrát si přidáváme a ještě večer se chodíme ptát, jestli nezbylo trochu leča od oběda (lečo normálně nemusim) Very Happy Prostě ty kuchařky maj tak malej rozpočet, že musej doslova uplést z hovna bič. A kdo jim nadává, by si podle mě zasloužil na tlamu Wink
někde vařej dobře, ale ZŠ vedlejší10 je svou ŠJ známá po celym brně

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 19, 2010 2:28 pm

kuchařky za to nemůžou, za to může ministerstvo školství, že nařídilo, že oběd má stát od 14 do 24,- Evil or Very Mad

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Lantean Sat Jun 19, 2010 8:13 pm

Sumavos napsal:Jojo, tyhle konzervy se vyplatí kupovat jenom od číňanů...sice v tom asi taky nebude zrovna to zviřátko, který by sis představoval, ale aspoň se to dá sníst Laughing
Ale teda nechápu, jak všichni nadávaj na školní jídelny. (Pravda, já ve škole cca od 16 nejedl, protože jsem prachy na obědy utrácel za cigára...ale co si pamatuju, tak jsem nikdy nebyl tak rozmazlenej, abych nesnědl, co mi dali.)
Když si vezmu, že nám na táborech vařej ženský, který jsou normálně ve školních jídelnách, tak si dovedu představit, jak to funguje. Děcka maj blbý kecy (protože musí, je to póza...nemůžou říct, že jim to chutná, to by byli málo drsní...resp. abych jim nekřivdil, tohle dělaj hlavně kluci, holky jsou většinou v pohodě), nám vedoucím to normálně chutná, kolikrát si přidáváme a ještě večer se chodíme ptát, jestli nezbylo trochu leča od oběda (lečo normálně nemusim) Very Happy Prostě ty kuchařky maj tak malej rozpočet, že musej doslova uplést z hovna bič. A kdo jim nadává, by si podle mě zasloužil na tlamu Wink

no vetsinou jsou jidla hnusna pokud nepas skolu na urovni kde mas napriklad na vyber z 5ti druhu jidel - kdyz mas na vyber uz je to kvalitni a da se to jist ale jinak ne :@
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  wwrrmm Sat Jun 19, 2010 9:54 pm

Hele asi takhle, kdyby to těm děckám v těch jídelnách opravdu tak nechutnalo jak vždycky vyřvávaj, tak by to tam nikdo nejed, a já si moc dobře pamatuju na ty vylízaný talíře, co měl každej hezky na tom tácku.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Hawk Sat Jun 19, 2010 10:34 pm

wwrrmm napsal:Hele asi takhle, kdyby to těm děckám v těch jídelnách opravdu tak nechutnalo jak vždycky vyřvávaj, tak by to tam nikdo nejed, a já si moc dobře pamatuju na ty vylízaný talíře, co měl každej hezky na tom tácku.

Ale to muselo být nějaké speciální jídlo co? Very Happy
Protože nějaký ty hnusy se vážně nedaj ani níst natož na ně koukat....

Sice nepopírám, že někdy nějaký to jídlo bylo dobré...ale to jen málokdy...
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  wwrrmm Sat Jun 19, 2010 10:37 pm

Tak jiný kraj, jiný mrav.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Hawk Sat Jun 19, 2010 10:49 pm

Jj také pravda....ale také se stalo, že kuchaři(žáci, co byly na tom oboru) do toho jídla plivali....no doufám že jsem tam nikdy nesnědl žádnej "kedr" fujjjj pale
A taky že potom na to doplatily...výhoz hehe
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  wwrrmm Sat Jun 19, 2010 11:04 pm

Jo, u nás byli taky jednou v kuchyni nějací učni co do toho jídla plivali. Pak si na ně po šichtě za rohem počkalo pár lidí ze sportovky a to už jim tak zábavný nepřišlo.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Hawk Sun Jun 20, 2010 12:58 am

wwrrmm napsal:Jo, u nás byli taky jednou v kuchyni nějací učni co do toho jídla plivali. Pak si na ně po šichtě za rohem počkalo pár lidí ze sportovky a to už jim tak zábavný nepřišlo.

Very Happy Very Happy Dobře jim tak Smile
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jaké jídlo nenávidíte? Empty Re: Jaké jídlo nenávidíte?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru