Intergalactic Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolik strávíte denně u PC?

+2
Lantean
Hawk
6 posters

Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Hawk Thu Jun 17, 2010 8:32 pm

Tak co jak dlouho "skysnete" u PC/notebooku?

Já osobně více než tak 6-8 denně....někdy i více, ale také někdy i méně...
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Lantean Thu Jun 17, 2010 10:11 pm

ja to mam kapku omezene - ma sestra je zamilovana Evil or Very Mad a tak mohu byt na kompu jen dokud neprijde z brigady...
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Goleš Thu Jun 17, 2010 10:37 pm

Freestyler napsal:ja to mam kapku omezene - ma sestra je zamilovana Evil or Very Mad a tak mohu byt na kompu jen dokud neprijde z brigady...

Chudáku ... Smile ja tom sem: pridu ze skoly udelam DÚ a pustim kompa...
Goleš
Goleš

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 27. 02. 10
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Lantean Fri Jun 18, 2010 2:05 pm

Goleš napsal:
Freestyler napsal:ja to mam kapku omezene - ma sestra je zamilovana Evil or Very Mad a tak mohu byt na kompu jen dokud neprijde z brigady...

Chudáku ... Smile ja tom sem: pridu ze skoly udelam DÚ a pustim kompa...
ja zase prijdu ze skoly, jdu n komp, prijde sestra tak jdu spat a domacaky dodelam ve skole xD
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Goleš Fri Jun 18, 2010 7:32 pm

Freestyler napsal:
Goleš napsal:
Freestyler napsal:ja to mam kapku omezene - ma sestra je zamilovana Evil or Very Mad a tak mohu byt na kompu jen dokud neprijde z brigady...

Chudáku ... Smile ja tom sem: pridu ze skoly udelam DÚ a pustim kompa...
ja zase prijdu ze skoly, jdu n komp, prijde sestra tak jdu spat a domacaky dodelam ve skole xD

Very Happy
Goleš
Goleš

Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 27. 02. 10
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  kralikbobo Fri Jun 18, 2010 9:15 pm

Freestyler napsal:
Goleš napsal:
Freestyler napsal:ja to mam kapku omezene - ma sestra je zamilovana Evil or Very Mad a tak mohu byt na kompu jen dokud neprijde z brigady...

Chudáku ... Smile ja tom sem: pridu ze skoly udelam DÚ a pustim kompa...
ja zase prijdu ze skoly, jdu n komp, prijde sestra tak jdu spat a domacaky dodelam ve skole xD
to mame stejný Smile, ale když sem měl ještě CoD4, taki byl můj rekord 14 h bounce

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  wwrrmm Fri Jun 18, 2010 11:49 pm

Já dřív na PC vydržel jakkoliv dlouho, ale teď není čas a řek jsem si, že je potřeba začít i trochu sportovat, takže tak hodinu denně.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Hawk Sat Jun 19, 2010 12:09 am

Hmm kralikbobo to by mě zajímalo jak jsi dokázal hrát 14 hod COD 4....protože kampaň se dá dohrát max za 6 hod.

Teda pokud jsi hrál 14 hod. multiplayer, tak to potom jo Wink


Ale podle mého názoru je stejnak lepší COD 6 rabbit
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 19, 2010 2:06 pm

Hawk napsal:Hmm kralikbobo to by mě zajímalo jak jsi dokázal hrát 14 hod COD 4....protože kampaň se dá dohrát max za 6 hod.

Teda pokud jsi hrál 14 hod. multiplayer, tak to potom jo Wink


Ale podle mého názoru je stejnak lepší COD 6 rabbit
to sem byl nemocnej a nic jinýho sem dělat nemoh. ted´ sem tam tak 2 hod denně protože sem začal hodně sportovat. to CoD6 je dost dobrý, má jen dvě chyby:kratkej singleplayer a nepochopitelnej příběh (na ten já hodně dbám) a CoD4 nevim, ale má to takovou atmosféru, že mě to uplně vtáhne do děje.a je skvělý, že se toho zase chopila infinity ward, pač ta 5 co nechali nějákejm magorům podle toho taky vypadá,5=nejhorší CoD

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Hawk Sat Jun 19, 2010 3:01 pm

Jj souhlasim. COD 5 je nejhorší díl...sice ten konec, je pěkně udělaný, ale jinak to stojí za houby...

V COD 4 se mi líbí více multiplayer oproti COD 6....tam je ten multiplayer až moc přehnaný(rakety ze vzduchu, letadlo atd...) a ještě k tomu, že tam jsou samý "hackeři"... Rolling Eyes

Pravda že v COD 4 byl lepší příběh, než v COD 6...ale když to budu brát z pohledu promakanosti, tak dle mého názoru se po téhle stránce vyvedla lépe COD 6.
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 19, 2010 7:58 pm

Hawk napsal:Jj souhlasim. COD 5 je nejhorší díl...sice ten konec, je pěkně udělaný, ale jinak to stojí za houby...

V COD 4 se mi líbí více multiplayer oproti COD 6....tam je ten multiplayer až moc přehnaný(rakety ze vzduchu, letadlo atd...) a ještě k tomu, že tam jsou samý "hackeři"... Rolling Eyes

Pravda že v COD 4 byl lepší příběh, než v COD 6...ale když to budu brát z pohledu promakanosti, tak dle mého názoru se po téhle stránce vyvedla lépe COD 6.
to je pravda, ale 4-ka je podle mě nejlepší hra na světě a 6-ka 2-há Smile

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Lantean Sat Jun 19, 2010 8:16 pm

kralikbobo napsal:
Freestyler napsal:
Goleš napsal:
Freestyler napsal:ja to mam kapku omezene - ma sestra je zamilovana Evil or Very Mad a tak mohu byt na kompu jen dokud neprijde z brigady...

Chudáku ... Smile ja tom sem: pridu ze skoly udelam DÚ a pustim kompa...
ja zase prijdu ze skoly, jdu n komp, prijde sestra tak jdu spat a domacaky dodelam ve skole xD
to mame stejný Smile, ale když sem měl ještě CoD4, taki byl můj rekord 14 h bounce
kdyz pocitam rekord v kuse bez odpocinku tak to bylo 5 hodin (ani najist ani napit sem se nesel) a celkove za 1 den sem byl maximalne tech 13-15 hodin (v 7 sem sel na komp a v 3 rano sem sel spat - pri prestavkach tam byla sestra)
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  wwrrmm Sat Jun 19, 2010 10:14 pm

Když jsem ještě hrával Wowko tak to jsem těch 16 hodin u PC fakt klidně zabil Smile Prostě jsem si expil v Duskwoodu a byl jsem spokojenej.

Jinak co se té nejlepší hry týče, to je fakt strašně složitý to takhle říct. Já třeba strašně rád vzpomínám na ty starý hry, co jsem měl ještě na 486ce. Takový ty pařby jako Realms of Arkania, Elder scrolls: Arena, Dungeon Master nebo i blbej Vlak a Comander Ken Very Happy , to byly takový kalby že si je přes emulátor zahraju semtam i dneska Smile Jó, to byly časy. A z těch novějších mě nejvíc chytly jednoznačně Half Life 1 + datadisky (HL2 už má strašně trapnej příběh, jediný lákadlo je ta Gravitiy gun, což je záruka zábavy, to zas jo), Gothic 1+2+Night of the Raven (G1 jsem dohrál snad 9x), Operace Flashpoint, Vietcong+Fist Alpha (tahle hra mě přivedla k hipís a šedesátkám lol! ) a prostě je toho hrůza.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Hawk Sat Jun 19, 2010 10:46 pm

wwrrmm napsal:Když jsem ještě hrával Wowko tak to jsem těch 16 hodin u PC fakt klidně zabil Smile Prostě jsem si expil v Duskwoodu a byl jsem spokojenej.

Jinak co se té nejlepší hry týče, to je fakt strašně složitý to takhle říct. Já třeba strašně rád vzpomínám na ty starý hry, co jsem měl ještě na 486ce. Takový ty pařby jako Realms of Arkania, Elder scrolls: Arena, Dungeon Master nebo i blbej Vlak a Comander Ken Very Happy , to byly takový kalby že si je přes emulátor zahraju semtam i dneska Smile Jó, to byly časy. A z těch novějších mě nejvíc chytly jednoznačně Half Life 1 + datadisky (HL2 už má strašně trapnej příběh, jediný lákadlo je ta Gravitiy gun, což je záruka zábavy, to zas jo), Gothic 1+2+Night of the Raven (G1 jsem dohrál snad 9x), Operace Flashpoint, Vietcong+Fist Alpha (tahle hra mě přivedla k hipís a šedesátkám lol! ) a prostě je toho hrůza.

Tak musim s tebou nesouhlasit ohledně Half Life 2. Mě se ten příběh líbil + k tomuto dílu vycházejí datadisk(Episode One, Episode Two a poté vyjde Episode Three)....Líbí se mi to s promakaností a graficky...příběh také není špatný...

Pravda je, že Gordon Freamen(nebo jak se to píše), zničí celou "cytadelu" tak to mi příde trochu přehnané a ještě k tomu dovede lidi k vítěztví...
Nevim jak vi, ale už se těšim na třetí episodu...
A ano, to co píšeš o Graviti gun, tak to je pravda...je s tím fakt zábava..hlavně u konce, když s tím můžeš přitahovat i lidi Very Happy ...nebo jestli znáš ten Portal? Tam máš jen tu Graviti gun, ale je to tam trochu na hlavu...

Realms of Arkania, Dungeon Master - to ani neznám Crying or Very sad

Elder scrolls: Arena - no to také přímo neznám, ale hrál jsem ten novější díl: The Elder Scrolls IV: Oblivion ...nevim jestli to má něco s tím společného, ale je to fakt good RPG, doporučuji.

Vláček a Ken - Vláček mě až tak zase nechytl, protože když mi to hodněkrát nevíde...no co budu povídat, tak mám prostě nervy Very Happy ale Ken, fakt bombastická hra....vim že když jsem byl malý, tak jsem to pařil jak blázen.

Operace Flashpoint, Vietcong+Fist Alpha - ano ano, jedni z nejzámějších her, Operace Flashpoint(nýnější novější díl ARMA 2) tak to je spíše válečný simulátor, který je na tu dobu, hodně povedený....líbí se mi posílat cca 100 vs 100 vojáků....to je bitva Very Happy
Ohledně Vietcong....no ten jsem nikdy nedohrál(bohužel), vážně na to nemám nervy...všude samý Vietnam nástrahy....když už jsem štastný že pokořim jednu, tak prásk a spadnu někam do díry.... Mad Dohrál jsem jedině Vietcong 2, ale ten je vážně trapný...
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  wwrrmm Sat Jun 19, 2010 11:09 pm

Mě v tom HL2 strašně chybělo to prostředí těch laboratoří a tajných vojenských základen. V tom bylo to obrovský kouzlo HL, žes nikdy nevěděl, s čím vším se v tý základně ještě setkáš a každá lokace měla nějakej svůj smysl a k něčemu prostě reálně byla. HL2 mi přišel prostředím spíš jak Stalker, a jasný no, grafika, fyzika, akce všechno neskutečně super, ale ten příběh a to prostředí mi prostě vadilo. Jakože ta hra mě bavila, to jo ale prostě nebylo to "ono". HL jsem dohrál asi 4x, HL2 jsem po dohrání smazal. Začal jsem hrát taky Episode One, ale to mě už prostě nějak nebavilo, celý to prostředí Citadely mě tak nějak sere. Spíš zkusím ještě Episode Two, to už je prý v nějakých exterierech.

Jo a ještě je skvělá hra Halo 1. To mě až překvapilo jakej parádní nápad ta hra má.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Hawk Sun Jun 20, 2010 1:00 am

wwrrmm napsal:Mě v tom HL2 strašně chybělo to prostředí těch laboratoří a tajných vojenských základen. V tom bylo to obrovský kouzlo HL, žes nikdy nevěděl, s čím vším se v tý základně ještě setkáš a každá lokace měla nějakej svůj smysl a k něčemu prostě reálně byla. HL2 mi přišel prostředím spíš jak Stalker, a jasný no, grafika, fyzika, akce všechno neskutečně super, ale ten příběh a to prostředí mi prostě vadilo. Jakože ta hra mě bavila, to jo ale prostě nebylo to "ono". HL jsem dohrál asi 4x, HL2 jsem po dohrání smazal. Začal jsem hrát taky Episode One, ale to mě už prostě nějak nebavilo, celý to prostředí Citadely mě tak nějak sere. Spíš zkusím ještě Episode Two, to už je prý v nějakých exterierech.

Jo a ještě je skvělá hra Halo 1. To mě až překvapilo jakej parádní nápad ta hra má.

Jj Halo 1 je fakt parádní hra Wink
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Lantean Sun Jun 20, 2010 1:19 am

wwrrmm napsal:Když jsem ještě hrával Wowko tak to jsem těch 16 hodin u PC fakt klidně zabil Smile Prostě jsem si expil v Duskwoodu a byl jsem spokojenej.

Jinak co se té nejlepší hry týče, to je fakt strašně složitý to takhle říct. Já třeba strašně rád vzpomínám na ty starý hry, co jsem měl ještě na 486ce. Takový ty pařby jako Realms of Arkania, Elder scrolls: Arena, Dungeon Master nebo i blbej Vlak a Comander Ken Very Happy , to byly takový kalby že si je přes emulátor zahraju semtam i dneska Smile Jó, to byly časy. A z těch novějších mě nejvíc chytly jednoznačně Half Life 1 + datadisky (HL2 už má strašně trapnej příběh, jediný lákadlo je ta Gravitiy gun, což je záruka zábavy, to zas jo), Gothic 1+2+Night of the Raven (G1 jsem dohrál snad 9x), Operace Flashpoint, Vietcong+Fist Alpha (tahle hra mě přivedla k hipís a šedesátkám lol! ) a prostě je toho hrůza.

Elders scrolls? xD jestli myslis to co myslim ja (arena, daggerfall, redguard, morrowind a oblivion) tak to jsou nejlepsi hry jake jsem kdy hral - jen z areny se mi trochu motala hlava=)
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  wwrrmm Sun Jun 20, 2010 2:12 am

No jako v tý době byly ty Elder Scrolls (mimo to, že to bylo synonymum pro zabugovanost) byly absolutní dary z nebes ty vole Smile Dyť Dagerfall dodnes představuje jeden z největších herních světů vůbec (viz. http://unrealitymag.com/wp-content/uploads/2010/05/large-video-game-worlds2.jpg ).

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Lantean Sun Jun 20, 2010 10:44 am

=)
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  waska25 Sun Jun 20, 2010 4:59 pm

Dodal bych,že DIABLO,Doom,Icewind,Baldurs gate,Heroes 1,2,3,Warcraft 1,2,Starcraft,Tomb raider,Fallout a hromada dalších her mě připravila o několik let mého života,ale stálo to za to.Teď hraju Dragon Age.Jenom příležitostně,jsem docela zaměstnaný člověk.

waska25

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 04. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Lantean Sun Jun 20, 2010 5:48 pm

waska25 napsal:Dodal bych,že DIABLO,Doom,Icewind,Baldurs gate,Heroes 1,2,3,Warcraft 1,2,Starcraft,Tomb raider,Fallout a hromada dalších her mě připravila o několik let mého života,ale stálo to za to.Teď hraju Dragon Age.Jenom příležitostně,jsem docela zaměstnaný člověk.

dalsi hra kterou miluju! TOMB RAIDER!!! xD
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Kolik strávíte denně u PC? Empty Re: Kolik strávíte denně u PC?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru