Intergalactic Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejoblíbenější film/seriál

4 posters

Goto down

Nejoblíbenější film/seriál Empty Nejoblíbenější film/seriál

Příspěvek  Hawk Thu Jun 17, 2010 8:34 pm

Jaký je Váš nejoblíbenější film/seriál?

Film: Já Legenda, Undisputed II a III

Seriál: Stargate(SG-1, Universe...Atlantida mě nějak nechytla), BattleStar Galactica, My name is Earl
Hawk
Hawk

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 15. 06. 10
Age : 32
Location : Earth

http://gf-online.thamuz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nejoblíbenější film/seriál Empty Re: Nejoblíbenější film/seriál

Příspěvek  Lantean Thu Jun 17, 2010 10:12 pm

miluju SG1 SG atlantis ale universe mi prijde prilis jako serial ztraceni - prilis rodiny... z filmu jsem si oblibil avatar, gladiator a jeste nejake filmy=)
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Nejoblíbenější film/seriál Empty Re: Nejoblíbenější film/seriál

Příspěvek  kralikbobo Fri Jun 18, 2010 8:56 pm

Freestyler napsal:miluju SG1 SG atlantis ale universe mi prijde prilis jako serial ztraceni - prilis rodiny... z filmu jsem si oblibil avatar, gladiator a jeste nejake filmy=)
gladiátor je nej Exclamation Exclamation Exclamation ,škoda že poslední dobou se tyto filmy něják záhadně přestaly vyrábět Suspect No , jinak seriál je nejlepší:Futurama,Simpsnovi a SG-1 (atlantis je na mě až moc jednoduchá na pochopení Laughing )

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Nejoblíbenější film/seriál Empty Re: Nejoblíbenější film/seriál

Příspěvek  wwrrmm Fri Jun 18, 2010 11:35 pm

Mě docela chytlo The Big bang theory, ale poslední řada už (jako tradičně skoro u všech seriálů) ztrácí na dechu, tak jsem zvědavej na čtvrtou. Doufám, že to nedopadne jak ty poslední dvě řady How I met your mother, protože na ty sračky alá mnohem mnohem horší Přátelé. Jakože tenhle seriál mě posledníma dvouma řadama vyloženě zklamal.

Jinak filmy já nevim, Hele vole kde mám káru a takový ty vykouřenecký klasiky. Z vážnějších Olověná vesta, Dr. Divnoláska (i když to teda moc vážný není cheche ) , Threads, The Day After (myslím ten starej, z roku 1984 nebo kolik, ne tu moderní hrůza sračku, i když ty atomový výbuchy jsou tam hodně ubohý, ale jinak asi lepší než Threads, ale to vy tady stejně asi neznáte) nebo Terminátor 2 je super. Jinak starý český filmy od Formana a obecně šedesátkový (nová česká filmová tvorba stojí povětšinou fakt za piču).

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Nejoblíbenější film/seriál Empty Re: Nejoblíbenější film/seriál

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru