Intergalactic Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Úvod Kapitola 0

Goto down

Úvod Kapitola 0 Empty Úvod Kapitola 0

Příspěvek  Lord_Raphael Wed Dec 16, 2009 12:35 am

Dobrovolně jsem odešel z Galactic Confederation, jelikož jejich neaktivita a rozumová nevyspělost mě čím dál více drtily. Já, skoro dokonalý Titán na vysoké úrovni, bych měl spolupracovat s touto bandou hlupáků, již nikdy více.
Během letu zpět na mou domovskou planetu Kaitan jsem ve své letadlové lodi přemýšlel o budoucnosti lidu, kterému vládnu. Nemohu je nechat bez pomoci, vždyť jsem jen pouhým zrnkem v tomto pro mě neznámém vesmíru a další exiloví Titáni dorazí až za dlouhou dobu. Musel jsem najít rychlé řešení, tak se stalo, že jsem ještě na cestě zpět vypustil sondy s mírovým poselstvím, jež mi měli najít nové spojence a novou ligu, kterou bych mohl obohatit nejen já, ale i ona mne.
Při přistání jsem se dozvěděl o útocích na planety pod mou svrchovanou vládou. Někteří barbarští a krvelační Xeni z mého sousedství okamžitě využili mého odchodu z ligy. To mi jen dokázalo, že mezi těmito tvory je velká skupina jedinců, kteří si nezaslouží svůj život v díle Stvořitele. Leč potřeboval jsem tuto nenadálou situaci co nejrychleji vyřešit a okamžitě zastavit neoprávněné útoky na můj lid.
K mému potěšení se jedna ze sond vrátila velmi brzy. Přinesla informace o IGP. Okamžitě jsem věděl, že tato liga je ta pravá. Nezaváhal jsem a poslal transmisi imperátorovi Goobovi. Slovo dalo slovo i měl jsem opět zastřešující organizaci, která by dodala větší ochranu mému lidu.

Strategie Rozhodnost Síla
Lord_Raphael
Lord_Raphael
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 14. 12. 09
Location : Kaitan

https://intergalacticpact.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru