Intergalactic Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Invaze - jak na to?

+7
LUrbi
kralikbobo
anderam
Dyakon
ztahnoutt
Sumavos
wwrrmm
11 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  wwrrmm Thu Jun 03, 2010 6:30 pm

Jo, s těma štítama je z farmení titánů hodně drahá investice, ale když už máš bombardery a máš čím zničit generátory tak je to pak v pohodě.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Thu Jun 03, 2010 6:57 pm

wwrrmm napsal:Jo, s těma štítama je z farmení titánů hodně drahá investice, ale když už máš bombardery a máš čím zničit generátory tak je to pak v pohodě.
vzdyt rikam ja se svou populaci zadny bobardery nemam... bounce

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  wwrrmm Thu Jun 03, 2010 8:16 pm

No jo no, to musíš trošku máknout.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  LUrbi Fri Jun 04, 2010 12:47 pm

Jenom otázka? Bombardéry ale stejně taky musej nejdřív vyčerpat štit, ne? Až pak ho můžou ničit?

LUrbi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Fri Jun 04, 2010 5:15 pm

to máš tak LUrbi, musíš posílat jednu vlnu flotil za druhou nez se ten štít vyčerpá a pak můžeš zničit generátor,jak maj zničenej generátor tak máš hotovo, ale furt je to víc práce než se xenama nebo s pozemštanama takže na mě to má spíš účinek toho, že radši zaútočím na xeny, než se tam srát s nějákejma štítama pirat Rolling Eyes alien bounce

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  wwrrmm Fri Jun 04, 2010 7:56 pm

Jenže průser nastává, když kolem tebe žádní xeni nebo titáni nejsou (což se stalo zrovna mě).

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Fri Jun 04, 2010 9:23 pm

kolem mě je jenom 1 xen 3 titani a 0 pozemštanů na který mám, jinak je kolem mě obrovský množství špičkovejch hráčů, nejvíc se bojím skury.(no jo, ta G2 je prostě drsná...)

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Fri Jun 04, 2010 9:26 pm

toho xena mám vyhlídnutýho jako farmu a jak už sem psal předtím jeden s těch titanů na mě má asi taky zálusk.(já sem tak rád že se nic nedozvědel Razz )

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  wwrrmm Fri Jun 04, 2010 9:51 pm

No jo králíku, kdybys měl 10x takovou populaci než máš (což bys klidně za ten půlrok moh mít, i kdybys hrál jednou týdně), tak se zas tak bát nemusíš, ale co se dá dělat.

V akademii se mi líběj skoro všichni co maj populaci 7k+ protože je u nich vidět nějakej progres, ale sory králíku, ale když máš za půl roku 750 bodů populace, tak nemůžeš čekat zázraky. Jestli ti třeba nejsou jasný nějaký mechanismy týhle hry nebo prostě nevíš, jak efektivně investovat a kde brát suroviny, nemusíš se stydět, my ti klidně všichni rádi poradíme a všechno vysvětlíme. Ale uznej sám, že když já jsem s Goobou dokázal z 11tisíc přes všechno to učení na maturitu a podobný kraviny za měsíc dotáhnout na 26tisíc a nabouchanou armádu, že ty bys taky nějaký ty bodíky dokázal uhrát.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Fri Jun 04, 2010 11:54 pm

tak taky když s toho pulroku me 2 mesice neustale farmili tak muzu bejt rad ze vubec hraju Cool

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  LUrbi Sat Jun 05, 2010 12:03 am

Když na tebe půjdou stálý útoky, tak musíš něco říct, aby se stím dalo něco dělat. V G2 už máme taky hráče, kteří se po vojenský stránce uměj postarat cheers Ale teď hlavně mákni, ať se trošičku vyhoupneš a nemusíš se strachovat;)

LUrbi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 05, 2010 8:50 am

LUrbi napsal:Když na tebe půjdou stálý útoky, tak musíš něco říct, aby se stím dalo něco dělat. V G2 už máme taky hráče, kteří se po vojenský stránce uměj postarat cheers Ale teď hlavně mákni, ať se trošičku vyhoupneš a nemusíš se strachovat;)
ty útoky na mě už dávno nejsou a právě ted´ka sem dozbrojil, ale dám vám dobrou radu:když na vás útočí, začněte si stavět úkryty surek, sou levný ,ale učiný Exclamation potom to ty útočníky přestane bavit a daj vám pokoj (kdo by taky farmil bez kořisti) a tak sem se z toho dostal taky já Cool afro

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  Dyakon Sat Jun 05, 2010 9:56 am

ty woe rada nad zlato, věděl jste to někdo????
Dyakon
Dyakon
Vezír
Vezír

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 15. 12. 09
Location : Česká Třebová/Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 05, 2010 11:23 am

Dyakon napsal:ty woe rada nad zlato, věděl jste to někdo????
dík za uznání lol! lol! lol!

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  Lantean Sat Jun 05, 2010 3:39 pm

ja hraval trvavian - coz je prakticky imperion - a tam jsem mel farmu, on mel asi 10 ukrytu ale myslite ze jsem ho nechal bejt? ne jeste to zvisilo mou snahu utocit na nej s katapulty (zde tedy s bombardery nebo fenixy...)
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 05, 2010 6:52 pm

Freestyler napsal:ja hraval trvavian - coz je prakticky imperion - a tam jsem mel farmu, on mel asi 10 ukrytu ale myslite ze jsem ho nechal bejt? ne jeste to zvisilo mou snahu utocit na nej s katapulty (zde tedy s bombardery nebo fenixy...)
tak taky když máš katapulty nebo bobardéry tak to je úúúplně jiná situace rendeer

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Sat Jun 05, 2010 6:59 pm

nooooo, tak to je super,právě sem zjistil, že mě špehoval tomas z ligy vládci soustav a pěkně mě to sere protože je to bejvalej člen IGP!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad Sad

PS:pomůže mi někdo??? Neutral

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  Dyakon Sat Jun 05, 2010 9:26 pm

když tě nabere tak mu to vrátím, neboj

btw úkryt surovin bombardovat nelze
Dyakon
Dyakon
Vezír
Vezír

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 15. 12. 09
Location : Česká Třebová/Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  anderam Sat Jun 05, 2010 9:30 pm

wwrrmm napsal:No jo králíku, kdybys měl 10x takovou populaci než máš (což bys klidně za ten půlrok moh mít, i kdybys hrál jednou týdně), tak se zas tak bát nemusíš, ale co se dá dělat.

V akademii se mi líběj skoro všichni co maj populaci 7k+ protože je u nich vidět nějakej progres, ale sory králíku, ale když máš za půl roku 750 bodů populace, tak nemůžeš čekat zázraky. Jestli ti třeba nejsou jasný nějaký mechanismy týhle hry nebo prostě nevíš, jak efektivně investovat a kde brát suroviny, nemusíš se stydět, my ti klidně všichni rádi poradíme a všechno vysvětlíme. Ale uznej sám, že když já jsem s Goobou dokázal z 11tisíc přes všechno to učení na maturitu a podobný kraviny za měsíc dotáhnout na 26tisíc a nabouchanou armádu, že ty bys taky nějaký ty bodíky dokázal uhrát.

Tak to chcem vediet ako. Pevne verim, ze sa to da, len ma zaujima ten sposob, pretoze sa blizim k 11k populacii Smile

anderam

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 13. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  Lantean Sat Jun 05, 2010 9:49 pm

Dyakon napsal:když tě nabere tak mu to vrátím, neboj

btw úkryt surovin bombardovat nelze

jde to - aspon na travianu - kdyz uz nema zadnou jinou budovu, mas 5% sanci ze zasahnes ukryt nebo tak nejak
Lantean
Lantean

Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 19. 03. 10
Age : 27
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  wwrrmm Sat Jun 05, 2010 9:54 pm

Na toho tomáše se domluvte pár lidí z G2 a normálně ho sejměte, zradil. A navíc to asi bude docela idiot, když z 9. ligy ve hře přestoupí k takové chátře.

Andram: hele stačí mít na každý planetě minimálně 10 velkých recyklátorů (když hraješ za lidi) a když je všechny jednou dvakrát denně pošleš těžit, tak máš surovin že nevíš co s nima, a to se to potom staví Twisted Evil Nejdřív jsem hodně investovával do dolů, ale výnosy z dolů, (i když je to na druhou stranu jistej, stabilní příjem) se s výnosama z komet nebo útoků nedaj vůbec srovnávat. Ale komety a útoky jsou zase o štěstí, a já mám to štěstí, že i když je kolem mě hromada hráčů z NA, na komety docela serou Smile A když mě vykopne někdo slabší, dám ten report do archivu a vemu si ty suroviny několikanásobně zpátky Twisted Evil

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  Dyakon Sun Jun 06, 2010 11:52 am

pánové zas pozor, ono se to wwrrmmovi kecá, než začal Goobu hrát, tak jsme se o něj starali stylem, že se občas někdo přihlásil a postavil co nejdražší budovu (doly) plus obranu apod., aby se ulevilo přeplněným skladům , takže na poměry 11tisícového účtu měl nehorázně našlápnuto Laughing
Dyakon
Dyakon
Vezír
Vezír

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 15. 12. 09
Location : Česká Třebová/Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  wwrrmm Sun Jun 06, 2010 2:51 pm

No hele zas tak našlápnuto neměl. Sice ty 18tkový doly jsou docela fajn Very Happy ale jinak byl Imperátor v podstatě nepoužitelnej, protože byl našlapanej jenom na suroviny. Žádný pořádný loděnice nebo tak. Ale tak je pravda, že ze začátku se to rozjíždělo dobře Very Happy Ale taky než se člověk rozkouká a tak, to taky chvilku trvá. Přece jenom jsem byl zvyklej na tu svoji galaxii a než jsem si zvyk na novou, to taky trvalo.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  kralikbobo Sun Jun 06, 2010 3:20 pm

[quote="Dyakon"]když tě nabere tak mu to vrátím, neboj d´íky

kralikbobo

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 14. 04. 10
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  Dyakon Sun Jun 06, 2010 5:13 pm

mno teda že se nestydíš, měls kurevsky našlápnuto, letadla měl nějaký taky i recíky a já ti povím, že těch letadel jsem nějak taky extra nikdy neměl a spíš jsem valil ekonomiku, mno a jak jsem rostl, tak si pak stejně nikdo netroufl, teď kdyby si už troufl, tak je pozdě Laughing
Dyakon
Dyakon
Vezír
Vezír

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 15. 12. 09
Location : Česká Třebová/Brno

Návrat nahoru Goto down

Invaze - jak na to? - Stránka 2 Empty Re: Invaze - jak na to?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru