Intergalactic Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dosah bodů na přestup do mateřské ligi

3 posters

Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  ztahnoutt Tue Apr 27, 2010 5:35 pm

no dostali sme se k tomu uz driv ale otevrel jsem to znovu takze se ptam jak to bude ja si stojim za nazorem ze se to kazdy mesic zvedne o 1000 bodu
ztahnoutt
ztahnoutt

Poèet pøíspìvkù : 276
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  Dyakon Tue Apr 27, 2010 5:42 pm

jo ty si stojíš hmm, a nemyslíš že podle potřeby spíš? Wink mě třeba se už nechce do mateřské nabírat lidi pod 10000, spíš aspoň takový aby měli aspoň ligovej průměr abych pravdu řekl...
Dyakon
Dyakon
Vezír
Vezír

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 15. 12. 09
Location : Česká Třebová/Brno

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  ztahnoutt Tue Apr 27, 2010 5:52 pm

to je muj nazor a nerikam ze treba ten tvuj je spatnej chapes??ale je to taky dobry napad ale myslim ze by vas to posunulo zase na 15 misto a musel by se uskutecnit ten plan s vyhazovanim
ztahnoutt
ztahnoutt

Poèet pøíspìvkù : 276
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  ztahnoutt Tue Apr 27, 2010 6:02 pm

počital jsem to a kdys vyhodim vsechny s sedym puntikem tak tam zbyde misto pro jednoho hrace
a musel bych do akademie zaves nazvy Kartograf a Diplomat protoze by presli do akademie heh Laughing Laughing (diplomat jen jeden)
ztahnoutt
ztahnoutt

Poèet pøíspìvkù : 276
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  Dyakon Tue Apr 27, 2010 9:57 pm

nic o přesunu jsem neříkal, viz jinej topik...
Dyakon
Dyakon
Vezír
Vezír

Poèet pøíspìvkù : 314
Join date : 15. 12. 09
Location : Česká Třebová/Brno

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  wwrrmm Tue Apr 27, 2010 10:31 pm

Z fůze sešlo a v akademii je ještě 9 míst + někteří určitě odpadnou + ztahnoutt může ještě vylepšit ambasádu => já bych to zatím posunul na nějakou rozumnou mez kolem 10 000 a budem mít zas na 2 měsíce pokoj. Řekl bych, že podle aktivity akademiků na fóru je jim stejně jedno kde jsou a pokud ne, tak při troše snahy za chvíli tu laťku maj, tak proč to hrotit.

wwrrmm

Poèet pøíspìvkù : 387
Join date : 13. 02. 10
Age : 33
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  ztahnoutt Wed Apr 28, 2010 7:46 am

no ja se snazim ale ono to dost stoji ale dnes to zase bylepsim jo a kdyz je vyhazim tak tam bude asi 15 mist a z toho ny k nam prejde 14 hracu (teda jestli dojde na to 10000)(promin dyakone ja to bral jako navrh protozre to bylo nejrozumejsi)
ztahnoutt
ztahnoutt

Poèet pøíspìvkù : 276
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  ztahnoutt Sun May 02, 2010 1:28 pm

no nejak to zaslo coz asi znamena ze to bude na tech 10000 mam uz prostor ale musime si pockat az budu rektorem
ztahnoutt
ztahnoutt

Poèet pøíspìvkù : 276
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

dosah bodů na přestup do mateřské ligi Empty Re: dosah bodů na přestup do mateřské ligi

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru